RUMICON – výnimočná značka z Komárna

Niektorí ľudia postupom času zabúdajú na svoje sny a ciele, to však určite nebol náš prípad.

My sme partia troch kamarátov a už aj spoločníkov, ktorí sa rozhodli plniť si svoje sny, a preto sme založili privátny gentleman klub bez otváracích hodín a bez zbytočných obmedzení s názvom RUMICON EXCLUSIVE CLUB. Práve naša vášeň k prémiovým drinkom, kvalitnému vínu a autentickým cigarám nás inšpirovala a my chceme túto inšpiráciu zdieľať ďalej s ďalšími gentlamenmi, ktorí si rovnako radi pochutnajú na poháriku obľúbeného druhu tvrdého či jemného alkoholu.

Tu však naša cesta neskončila. Keďže sa chceme o tieto malé radosti podeliť aj s vami, rozhodli sme sa náš klub rozšíriť a doplniť aj o úplne novú predajňu RUMICON Bottle & Cigar shop, ktorú sme otvorili len pred niekoľkými týždňami. Túto kamennú prevádzku nájdete v centre Komárna a ponúka výnimočne široký sortiment rôznych druhov alkoholu s tou najvyššou kvalitou. Sme si istí, že svojou pestrou rozmanitosťou chutí a aróm vás očarí nejeden produkt. Okrem exkluzívnych fliaš u nás nájdete aj obsiahlu ponuku autentických cigár ručnej výroby a svetových značiek, ktoré vám zaručia jedinečný zážitok. Od Dominikánskej republiky, cez Kubu alebo Honduras, až po obľúbenú Jamajku – cigary každého druhu sú vám u nás k dispozícii.

Tento náš podnikateľský projekt by však nebol kompletný, keby sme ho nedostali aj medzi ďalších nadšencov s našou krvnou skupinou, preto vznikol RUMICON e-shop, aby si ktokoľvek mohol aj z pohodlia domova, v pokoji vychutnať svoj obľúbený nápoj. Všetko robíme s láskou a nadšením, prinášame vám nové značky a najzaujímavejšie či najkrajšie fľaše, ktoré potešia nielen vaše chuťové poháriky, ale poslúžia aj ako ozajstný vizuálny zážitok. Výber je len na vás a my vám s ním radi pomôžeme.

Pre poznávanie týchto divokých nových chutí a vytváranie komunity, ktorá sa nebojí kritizovať aj chváliť, si pre vás pravidelne pripravujeme spoločné degustácie nášho luxusného sortimentu, ku ktorému poctivo vyberáme a párujeme pochúťky od lokálnych farmárov. Práve tie podtrhnú celý dojem a potešia milovníkov údenín, čerstvých syrov aj rôznych iných chrumkavých pochutín. Takýto jedinečný zážitok vám radi pripravíme aj na mieru, pretože v našich priestoroch v Komárne nájdete aj populárnu party room – miestnosť, ktorá je k dispozícii aj na prenajatie. Či už ide o väčšie alebo menšie oslavy, oficiálne alebo priateľské stretávky, všetko pre vás radi zorganizujeme.

Tak vykročte s nami do neznáma a objavte celkom nový svet chutí.

TÍM RUMICON